Mustafa Ekici Web Tasatım ve Hazır Site Şablonları mustafaekici.com.tr

 

Firmamız 1999 yılından bugüne inşaat elektrik hırdavat ve mekanik malzemeler alanında faaliyet göstermektedir. BABACAN YAPI, satışını yapmakta olduğu markaların Türkiye genelinde tanıtılmasında önemli rol oynamıştır. BABACAN YAPI, daima Türkiye ve Dünya standartlarında kabul görmüş cihazlar ve malzemeler kullanan, sektöründe kalitesi ile kendini kanıtlamış Çözüm Ortakları ile çalışarak hizmet vermekte, bu firmalardan yüksek adetli ve uygun fiyatlarla mal alabilmekte, bu firmaların ürünlerini hem taahhütlerinde kullanarak, hem de uygun fiyatlarla satışını yaparak, en iyiye ulaşacağı inancını taşımaktadır.

Firmamız, müşterilerinin her türlü sorunlarını gidermek için, güçlü bir teknik ekip ve mühendis kadromuz ile koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta olup, en ekonomik ve en uygun malzeme teminini amaçlamaktadır. İhtiyacınız olan her şey için teknik kadromuz ile irtibata geçip, telefon, fax veya e-mail ile randevu talep edebilirsiniz.

Satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünler garantimiz altındadır. Satış öncesi ve satış sonrası teknik destek hizmeti bizi diğer firmalardan ayıran önemli bir etken olmuştur.Amacımız sizlere en kaliteli ürünlerin hızlı bir şekilde uygun fiyatlarla sunmak ve sürekli ürün kalitesini yükseltmektir Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkürü borç biliriz.